Tel/WhatsApp (48) 789067132 // (972) 547606461 ashpringer@gmail.com

Izrael dla pdodróżujacych się samochodem

Przydatne wskazówki i artykuły dotyczące prowadzenia samochodu w Izraelu

Mieszkając w Izraelu i mając wieloletnie doświadczenie jako kierowca, a także będąc licencjonowanym przewodnikiem turystycznym w Izraelu w języku polskim , zebrałem wiele przydatnych wskazówek, którymi z przyjemnością się  Wami podzielę.

Przez wiele lat współpracy z moimi klientami przybywającymi z Polski niejednokrotnie przekonałem się, jak ważna jest wiedza o wszystkich  szczegółach dotyczących wynajmu oraz korzystania z samochodu w Izraelu.

Wiadomo, że Izrael to wyjątkowy kraj. Branża wypożyczania samochodów w Izraelu oraz specyfika prowadzenia pojazdu na drogach izraelskich nie jest w tym temacie wyjątkiem.

Mam nadzieję, że poniższe artykuły oraz wskazówki będ Wam pomocne podczas pobytu w Izraelu. Chętnie również doradzę wszystkim, którzy będą mieli pytania i z przyjemnością zaoferuję  ofertę wynajmu samochodu w Izraelu od firmy, którą reprezentuję na polskim rynku.

Osobliwości prowadzenia samochodu w Izraelu

Osobliwości prowadzenia samochodu w Izraelu - smNie zważając na to, że na ogół zasady ruchu drogowego są międzynarodowe, każdy kraj ma swoje osobliwości. Izrael, oczywiście, nie jest wyjątkiem. Niniejszy artykuł dotyczy tego, w jaki sposób mentalność wschodnia nakłada się na ruch lokalny

קראו עוד

Cytat wypożyczalni samochodów

Ubezpieczenie odliczenia

Często zadawane pytania

Lista punktów usługowych

PolandIsrael
שינוי גודל גופנים
Share This