Tel/WhatsApp (48) 789067132 // (972) 547606461 ashpringer@gmail.com

Wynajem samochodów w Izraelu

i

Artykuły dotyczące jazdy w Izraelu

Wynajem samochodów w Izraelu

Izrael – młody kraj, położony w południowo-zachodniej Azji. Rozgrzany przez Morze Śródziemne oraz Morze Czerwone urzeka swoją wyjątkową atmosferą. Podróż bez wizy, bezpośrednie i tanie loty z centralnych miast Polski jeszcze bardziej przybliżają ten wspaniały kraj.

Nie będziesz się nudził, ponieważ czeka na Ciebie mnóstwo interesującego: Jerozolima, Morze Martwe, Tel-Awiw, Hajfa, Ejlat oraz mnóstwo innych miejsc oraz zabytków. Dlaczego warto zwiedzić Morze Martwe? Jest to jedyne takie miejsce na planecie, najniższy punkt lądu, znajdujący się 400 metrów poniżej poziomu oceanów. Jerozolima – „święte miejsce” dwóch światowych religii oraz jednej narodowej. Atmosferę tego miasta można poczuć tylko sercem.

Trudno jest dokonać wyboru wśród całej różnorodności, dlatego lepiej jest wyznaczyć trasę samodzielnie, bez dostosywania się do rozkładu transportu publicznego. Jeżeli skorzystasz ze wszystkich zalet, oferowanych przez wynajem samochodów, zobaczysz jak pięknym krajem jest Izrael!

Poruszanie się samochodem po kraju jest bardzo komfortowe ze względu na doskonały stan dróg. My, przedstawiciele największej i najobszerniejszej firmy zajmującej się wynajmem samochodów w Izraelu, oferujemy świetne warunki wynajmu samochodu w tym kraju.

Będziesz mógł wynająć samochód klasy ekonomicznej lub klasy wyższej, zarówno z reczną jak też z automatyczną skrzynią biegów. Biura firmy Regu znajdują sie we wszystkich dużych miastach oraz na lotnisku kraju. Wynajem samochodów w Izraelu jest świetną alternatywą dla transportu publicznego. W celu wynajęcia samochodu w Izraelu konieczne jest podanie na miejscu odbioru samochodu niniejszych dokumentów: paszportu, prawa jazdy, formularzu zamówienia oraz karty bankowej, za pomocą której zapłacisz za wynajem samochodu. Życzymy wspaniałej podróży oraz miłych wspomnień!

Konsultacja i zamówienie w języku polskim

Pełna konsultacja oraz wyjaśnienie wszystkich apsektów dotyczących wynajmu samochodu w Izraelu – w języku polskim

Wybór najbardziej odpowiedniego pakietu wynajmu

Dobierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiednią stawkę wynajmu, biorąc pod uwagę sezon, szacowany przebieg oraz cele Twojej podróży

Pracujemy 24/7

Dla Twojej wygody zapewniamy obslugę 24 h na dobę (w niektórych przypadkach pobierana jest dodatkowa opłata)

Rozbudowana sieć oddziałów firmy

Dla Twojej wygody posiadamy ponad 10 centrów obsługi klienta w Izraelu, zlokalizowanych w różnych częściach kraju

Dlaczego my?

Nie pośrednicy

Oficjalni dealerzy firmy

Najlepsze cenynicy

Od największej wypożyczalni samochodów w Izraelu

Mówimy po polskuicy

Konsultacje i zamawianie

Pełna przejrzystośćicy

Nie mamy ukrytych akapitów – pełna przejrzystość

Sposób postępowania w celu otrzymania oferty oraz proces rezerwacji

Maksymalnie uprościliśmy proces otrzymania szczegółowej oferty wynajmu samochodu w Izraelu. Od Ciebie jest wymagane – przesłanie na nasz adres e-mail daty, godziny oraz miejsca odbioru samochodu i jego zwrotu.

Nasza oferta będzie bardziej kompletna i szczegółowa, jeżeli odnotujesz liczbę pasażerów, preferencje dotyczące wielkości samochodu, rodzaj skrzyni biegów (ręczna bądź automatyczna), planowaną trasę podróży.

Chcemy jak najdokładniej dobrać dla Ciebie taką ofertę, która w pełni Cię zadowoli (klasa samochodu, limit przebiegu, polisa ubezpieczeniowa itp.)

Otrzymana przez Ciebie oferta będzie zawierać informacje dotyczące wszystkich aspektów rezerwacji.

Po otrzymaniu od Ciebie potwierdzenia rezerwujemy samochód i firma wysyła Ci potwierdzenie (voucher), które musisz wydrukować i zabrać ze sobą przy odebraniu samochodu.

Płatność i zablokowanie depozytu następuje w momencie odbioru samochodu.

Szczęśliwej drogi i bezpiecznego odpoczynku!

Skontaktuj się z nami

ashpringer@gmail.com

Tel/WhatsApp (48) 789067132 // (972) 547606461

PolandIsrael
שינוי גודל גופנים
Share This
Open chat